Relacja ze szkolenia „Szlakiem Dolnośląskich Zamków”

W dniach 01-04 czerwca 2022r. odbyło się szkolenie wyjazdowe na temat „Procedury inwestycji w elektrownie wiatrowe” oraz „Wyceny dożywocia z art. 908 KC”, zorganizowane przez Świętokrzyskie Stowarzyszenie Rzeczoznawców Majątkowych. W tym czasie odwiedziliśmy Dolny Śląsk, a dokładniej przemierzyliśmy szlak dolnośląskich zamków takich jak: Zamek w Mosznej, Zamek Czocha, Zamek Chojnik oraz Zamek Książ.Pobyt  w Karkonoszach to również podziwianie tutejszych wodospadów: Kamieńczyka, Szklarki i potrójnej kaskady wodospadu o wysokości 10 metrów czyli Wodospadu Podgórnej. A to nie wszystkie atrakcje tego czterodniowego szkolenia.

Czy można zdobyć najwyższy szczyt Karkonoszy wcale się przy tym nie męcząc? Otóż tak! Na Kopę wjechaliśmy wyciągiem krzesełkowym.Ciszę o spokój mogliśmy odnaleźć w ewangelicko – augsburskim kościółku Wang.

Komfortowe pokoje z widokiem na panoramę Karkonoszy oraz smaczne jedzenie zapewniło nam zakwaterowanie w Willii Magnat w Szklarskiej Porębie.
Wspólne przebywanie w tych samych okolicznościach i możliwość dzielenia się wrażeniami z innymi zacieśniły relacje towarzyskie i na pewno będą miały wpływ na lepszą perspektywę dalszej współpracy.Na pamiątkę tego spotkania od dziś udostępniamy kilka fotografii. Zapraszamy do zapoznania i obejrzenia naszej >> galerii <<.